Język polski
English language
Grupa Oficyna / Znakowanie Przemysłowe

Znakowanie Przemysłowe

Oferujemy Państwu możliwość oznakowania trwale swoich produktów lub półproduktów od pojedynczych modeli po ilości seryjne.

 

W celu wzbogacenia swojej oferty zakupiliśmy największą w Polsce maszynę do znakowania stali 2500 x 1300 mm. Pozwala nam to na znaczne przyspieszenie znakowań wielkoseryjnych, również w trybie dwu lub trzy zmianowym. W ofercie naszej jest również maszyna do cięcia wodą w formacie 2000 x 4000 mm, co pozwala Państwu na łączenie procesów produkcyjnych w naszej firmie i obniżenie kosztów usługi.

Znakowanie pozwala Państwu na:

  • cechowanie półproduktów logo lub numerem serii
  • dostosowanie się do wymogów Unii Europejskiej w zakresie trwałego oznakowania produktu
  • oznakowania kodów kreskowych
  • zaprezentowania w sposób estetyczny swojego produktu

Do naszych klientów należą firmy z wielu branż - producenci i dystrybutorzy maszyn, urządzeń, pojazdów. Współpracujemy zarówno z działami zaopatrzenia dużych firm, jak i bezpośrednio z właścicielami małych firm.

Technologia

Dzięki postępowi technologicznemu ostatnich lat, technologia laserowa zyskała na znaczeniu przemysłowym. Znakowanie laserowe jest precyzyjne, nie zaciera się (jak w przypadku druku), laser można stosować na różnych rodzajach przedmiotów. Ponadto znakowanie laserem jest bezkontaktowe.

Dlaczego znakowanie laserem?

Zalety znakowania laserowego to duża prędkość, bardzo wysoka precyzja, możliwość znakowania bardzo małych powierzchni. Oferujemy szeroką gamę zaawansowanych systemów laserowych CO2, Nd:YAG,YVO i Fiber plotery oraz typu galvo - gwarantujących wysoką efektywność dla wszystkich rozwiązań, posiadamy największy laser znakujący na terenie Polski w formacie 2500x1300 (pole pracy).

 

Zastosowanie

Przedstawiamy zastosowanie naszych laserów w technice obróbki materiałów.