Język polski
English language
Grupa Oficyna / Agencja Reklamowa

Agencja Reklamowa

Gadżety reklamowe

Budując wizerunek swojej firmy, mogą Państwo wykorzystać oferowane przez nas gadżety reklamowe bądź dostarczyć swoje materiały, które wzbogacimy o grawer, znakowanie, staną się niepowtarzalnymi prezentami dla Państwa klientów.

gadżety reklamowe

Nagrody na każdą okazję

Proponujemy Państwu bogatą ofertę trofeów i pucharów, które doskonale odnajdą swoje miejsce na organizowanych imprezach, małych przyjęciach oraz prestiżowych eventach.

nagrody, trofea, puchary

Grawerowanie 3D w krysztale

Dysponujemy laserem umożliwiającym wypalanie obiektów dwu- i trójwymiarowych w szkle kryształowym. Zaprojektowany obraz jest tworzony wiązką laserową i składa się z wielu tysięcy niewielkich punktów. Dzięki tej technologii wytwarzane obrazy są bardzo wyraźne i bogate w szczegóły. Zapewniamy szeroki wybór kształtów szkła kryształowego oraz gotowych obiektów 3D. Realizujemy zamówienia zarówno indywidualne, jak i seryjne.

grawerowanie 3d w krysztale, szkle

Grawerowanie laserowe i laser w reklamie

Dzięki możliwości grawerowania na wszelkich rodzajach materiałów technika laserowa sprawdza się w zastosowaniach reklamowych, gdy standardowe metody się nie sprawdzają (np. druk). Przedstawiamy przykłady grawerów na zupełnie różniących się od siebie materiałach.

grawerowanie laserowe, laser w reklamie

Pieczątki, stemple, datowniki, suche pieczęcie, referentki

Dajemy możliwość indywidualnego podkreślenia Państwa dokumentów poprzez tłoczenie logo lub dowolnego projektu graficznego.

pieczatki, stemple, datowniki, suche pieczęcie

Grawerowanie prezentów

Istnieje możliwość grawerowania na wszelkich indywidualnych prezentach szklanych, drewnianych, stalowych np. wazon, bransoleta, portfel, piersiówka, zegar, butelka z alkoholem i inne.

pieczatki, stemple, datowniki, suche pieczęcie