Język polski
English language
Grupa Oficyna / Sprzedaż maszyn / Laser 3D wielkoformatowy Designlook 2005

Laser 3D wielkoformatowy Designlook 2005

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza maszyna Designlook 2005 przeznaczona do podpowierzchniowego grawerowania laserowego płaszczyzn szklanych, którą prezentowaliśmy  na ostatnich targach reklamy RemaDays zdobyła medal "The Prize for Innovations".

Oferujemy Państwu urządzenie laserowe 3D do trójwymiarowego grawerowania materiałów o dużym formacie. Urządzenie to korzysta z najbardziej zaawansowanych systemów sterowania.

Urządzenie powstało we współpracy z zewnętrznymi partnerami takimi jak instytuty naukowo-badawcze oraz współpracujące firmy zagraniczne. Wprowadzamy do użytku różnego rodzaju zaawansowane technologicznie urządzenia laserowe, aby zaspokoić różne potrzeby rynku.

maszyna designlook 2005

Laser pozwala na grawerowanie trójwymiarowych obrazów w krysztale (szkle) o dużych wymiarach. Można dzięki niemu wygrawerować w witrynach szklanych trójwymiarowe obiekty takie jak logo firmy, elementy dekoracyjne czy elementy aranżacji wnętrz.

Opis urządzenia

Lasery nasze są składane z komponentów zachodnich w czołowych chińskich fabrykach. Doświadczenie inżynierów pozwala nam na stworzenie maszyn przyjaznych dla pracujących na nich osób. Oprogramowanie zarządzające charakteryzuje się bardzo dużą przejrzystością pozwalającą na intuicyjne działanie.

Sposób działania

Długość fali urządzenia wynosi 532 nm. Po skupieniu, uzyskujemy mniejszą ogniskową, dzięki której laser staje się mocniejszy, ma większą konwersję elektronu i lasera. To urządzenie jest zaprojektowane przede wszystkim do podpowierzchniowego grawerowania/znakowania tekstu, kodu, loga, znaków, obrazów wewnątrz szkła, kryształu, materiałów akrylowych i innych materiałów przezroczystych.

Jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa laser o dowolnym formacie stołu roboczego.