Język polski
English language
Grupa Oficyna / Aktualności

Aktualności

Wyróżnienie w konkursie Mocni w Biznesie

2013-10-28

Uprzejmie informujemy że nasza firma została wyróżniona w konkursie Mocni w Biznesie organizowanym przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w kategorii Projekt Innowacyjny.

Mocni w Biznesie 2013 - Oficyna    Mocni w Biznesie 2013 - Oficyna    Mocni w Biznesie 2013 - Oficyna    Mocni w Biznesie 2013 - Oficyna   

(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

 

Pozdrawiamy Serdecznie zespół firmy Oficyna

VI Międzynarodowa Konferencja

2012-10-19

Miło jest nam poinformować iż braliśmy udział jako prelegent w 6 Międzynarodowej Konferencji: Innowacje + Przedsiębiorczość = Konkurencyjność, która odbyła się w dniach 18-19.10.2012 w Osijek w Chorwacji.

 

 

VI Międzynarodowa Konferencja w Osijek   VI Międzynarodowa Konferencja w Osijek   VI Międzynarodowa Konferencja w Osijek   VI Międzynarodowa Konferencja w Osijek  

(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

 

Chińskie Międzynarodowe Targi

2012-09-25

Miło jest nam poinformować iż braliśmy udział jako wystawca w 9 Chińskich Międzynarodowych Targach  (CISMEF), które odbyły się w Kantonie w dn. 22-25 września 2012r. organizatorem misji gospodarczej była Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie oraz Konsulatem Generalnym RP w Kantonie, firma nasza prezentowała technologie High Tech powiązana z naszym ostatnim zakupem lasera 5 osiowego Agie Charmilles, ponadto braliśmy udział w konferencji organizowanej dla Chińskich przedsiębiorców.

 

IX Chińskie Międzynarodowe Targi   IX Chińskie Międzynarodowe Targi   IX Chińskie Międzynarodowe Targi   IX Chińskie Międzynarodowe Targi   IX Chińskie Międzynarodowe Targi    

(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

 

Światowy Dzień Przedszkolaka

2012-09-20

W dniu 20 września 2012r.  wspieraliśmy jako sponsor Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka. Gratulujemy wspaniałego pomysłu oraz atmosfery.

 

 

Światowy Dzień Przedszkolaka  Światowy Dzień Przedszkolaka  Światowy Dzień Przedszkolaka 

(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

 

Laser do teksturowania

2012-06-01

Miło jest nam poinformować iż nasza firma miała przyjemność zakupić pierwszy w Polsce laser do teksturowania i grawerowania powierzchni 3D w 5 osiach i został on pokazany przez firmę Agie Charmilles na ostatnich targach Mach Tool w dniach 29 maja - 1 czerwca 2012 w których nasza firma miała przyjemność uczestniczyć. 

 Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zechcieli odwiedzić nas za okazane zainteresowanie oraz zapraszamy ponownie.

Agie Charmilles, laser do teksturowania i grawerowania 3D, Grupa Oficyna  Agie Charmilles, laser do teksturowania i grawerowania 3D, Grupa Oficyna  Agie Charmilles, laser do teksturowania i grawerowania 3D, Grupa Oficyna  Agie Charmilles, laser do teksturowania i grawerowania 3D, Grupa Oficyna 

(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

 

Medal The Prize for Innovations

2012-02-06

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza maszyna Designlook 2005 przeznaczona do podpowierzchniowego grawerowania laserowego płaszczyzn szklanych, którą prezentowaliśmy  na ostatnich targach reklamy RemaDays zdobyła medal "The Prize for Innovations".

 

Prezes firmy Robert Urbaniak z nagrodą Prize for Innovations The Prize for Innovations

(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

(więcej o urządzeniu)

Targi RemaDays 2012

2012-02-03

W dniach 1-3 lutego mieliśmy przyjemność zaprezentować państwu nasze produkty i usługi na VIII Międzynarodowych Dniach Reklamy RemaDays 2012 w Warszawie.

RemaDays 2011 Oficyna

(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zechcieli odwiedzić nasze stoisko za okazane zainteresowanie oraz zapraszamy ponownie.

Zakończenie rozbudowy

2011-10-24

Z przyjemnością informujemy, że inwestycja rozbudowy naszej siedziby na ul. Przędzalnianej 99 została właśnie ukończona. Modernizacja pozwoli nam na polepszenie jakości obsługi, a powiększenie powierzchnii użytkowej umożliwi nam szybszą niż do tej pory realizację Państwa zamówień.

Budynek Oficyny Budynek Oficyny Budynek Oficyny Budynek Oficyny Budynek Oficyny

(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

Spotkanie promocyjne

2011-03-25

18 marca w warszawskiej redakcji „Gazety Wyborczej” odbyło się spotkanie poświęcone książce Janiny Bauman "Nigdzie na ziemi. Powroty. Opowiadania".

Adam Michnik fot. Marytka Czarnocka Adam Michnik, Anna Zeidler-Janiszewska, Jacek Leociak fot. Marytka Czarnocka Adam Michnik, Anna Zeidler-Janiszewska, Jacek Leociak fot. Marytka Czarnocka Adam Michnik, Anna Zeidler-Janiszewska, Jacek Leociak fot. Marytka Czarnocka Anna Zeidler-Janiszewska fot. Marytka Czarnocka Jacek Leociak fot. Marytka Czarnocka

(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

 

Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania - już niedługo!

Targi RemaDays 2011

2011-02-07

W dniach 2-4 lutego mieliśmy przyjemność zaprezentować państwu nasze produkty i usługi na VII Międzynarodowych Dniach Reklamy RemaDays 2011 w Warszawie. 

RemaDays 2011 OficynaRemaDays 2011 OficynaRemaDays 2011 Oficyna RemaDays 2011 OficynaRemaDays 2011 Oficyna

(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zechcieli odwiedzić nasze stoisko za okazane zainteresowanie oraz zapraszamy ponownie.

Postępy budowy

2011-01-28

Miło nam poinformować, że w dniu 28 stycznia na budowie, którą rozpoczęliśmy w tym roku w celu polepszenia jakości państwa obsługi na najwyższym punkcie została zawieszona wiecha.

 

Wiecha

Grupa Oficyna w Radiu Parada

2011-01-14

Radio ParadaW dniu 12 stycznia mieliśmy przyjemność wystąpić w Radiu Parada w roli firmy dnia. Udzieliliśmy prezentacji firmy, a także przedstawiliśmy szeroki zakres naszych usług oraz możliwości.

Serdecznie zapraszamy do pobrania oraz wysłuchania fragmentu audycji. 

5-osiowa obróbka CNC

2010-12-15

Miło nam poinformować, iż w grudniu nabyliśmy 5-osiową frezarkę CNC o bardzo szerokich możliwościach. Obróbka CNC pozwala na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie często bardzo złożonych form i kształtów. Nasza maszyna odnajduje zastosowanie zarówno w produkcji form wtryskowych, matryc, stempli, części przemysłowych, ale także przy wyrobie biżuterii, zegarków, w przemyśle odzieżowym i obuwniczym. 

  • obróbka do formatu 45 x 20 x 16 cm
  • precyzyjna obróbka stali, tytanu
  • bardzo wysoka precyzja (pozycjonowanie 0.008 mm, powtarzalność 0.006 mm)

Zapraszamy państwa do korzystania z usługi.

zastosowanie frezarki 5-osiowej

 

 

Od teraz również druk 3D

2010-12-10

Makieta architektoniczna, druk 3DZgodnie z polityką intensywnego rozwoju firmy, w grudniu poszerzyliśmy nasz park maszynowy o drukarkę 3D, tym samym zwiększając zakres oferowanych przez nas usług. Technika druku 3D doskonale sprawdza się przy tworzeniu profesjonalnych makiet architektonicznych oraz prototypów na potrzeby produkcji, reklamy, medycyny, edukacji. 


Nasza maszyna umożliwia prototypowanie pełnokolorowe.

Jednobryłowe do formatu 39 x 27 x 21 cm lub wielobryłowe w dowolnym formacie.

Wizualizacja naszego budynku

2010-09-07

Specjalnie dla państwa nasi graficy przygotowali trójwymiarową wizualizację budynku Oficyny. Rozpoczęcie budowy przewidujemy na początku roku 2011.

Oficyna Oficyna
(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

Konferencja

2009-11-24

W dniu 24 listopada 2009 r. wzięliśmy udział w konferencji organizowanej przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w charakterze prelegenta na temat dobrych praktyk w ramach III Osi priorytetowej RPO WŁ. Konferencje transmitowano w TVP w programie ,,Strefa biznesu''.

RemaDays 2011 Oficyna RemaDays 2011 Oficyna RemaDays 2011 Oficyna RemaDays 2011 Oficyna
(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

Uruchomiliśmy nową stronę

2009-09-02

Od września mają Państwo możliwość korzystania z naszej nowej strony internetowej pod adresem www.grupaoficyna.pl. Dla klientów z zagranicy przygotowaliśmy również angielską wersję strony, która znajduje się pod adresem www.oficynagroup.com. Mamy nadzieję, że korzystanie z nowego serwisu będzie dla Państwa przyjemnością.

W trosce o rozwój naszego wydawnictwa powstała również jego strona internetowa pod adresem wydawnictwo-officyna.pl na którą serdecznie zapraszamy.